מחלקת מחקר ואנליזה

סקירות ומאמרים

מהם היתרונות בפתיחת תיק מנוהל ב"אנליסט"?

בשוק ההון יש מגוון רחב מאוד של אפשרויות השקעה, עם פוטנציאל וסיכון שונים. בכדי לספק מענה הולם לצרכים האישיים של כל משקיע, נדרשים מומחיות וניסיון.
יש מי שבאפשרותו לנהל חסכונותיו באופן עצמאי או באמצעות יועצים שונים. לאלו אשר אין בידם את הזמן או המומחיות הנדרשת בכדי לקבל החלטות מתאימות, תיק המנוהל על ידי גורם מקצועי, עשוי להיות הפתרון האופטימלי.
ל"אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ" ניסיון רב שנים בתחום ניהול התיקים. החברה הוקמה בשנת 1993. לחברה יתרונות רבים, וזאת הודות לניסיונה הרב, תהליכי העבודה והבקרה המסודרים וצוות אנשי המקצוע המועסקים בחברה. הודות לאיכות השירות הגבוהה והביצועים המוכחים לאורך השנים, לאנליסט מאגר לקוחות גדול ויציב. לקוח אשר מנהל את תיק ההשקעות שלו ב"אנליסט" נהנה מהתאמה אישית של התיק המנוהל לאופיו וצרכיו, משירות אישי צמוד ומתיק השקעות אשר נפתח לאחר תהליך קבלת החלטות מסודר וניתוח מעמיק.

לרשימת כתבות
האמור לעיל אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי המתחשב בנתוניו וצרכיו המיוחדים של כל אדם, ועל כל אדם להתייעץ עם יועץ ו/או משווק השקעות/פנסיוני בכל הנוגע לביצוע פעולה בניירות ערך ו/או בנכסים פיננסיים/פנסיוניים. אין לראות באמור לעיל הצעה או המלצה להחזקה, רכישה או מכירה לנייר ערך ו/או נכס פיננסי ו/או לביצוע כל עסק בהם. לאנליסט אי.אמ.אס שרותי ניהול השקעות בע"מ ולחברות הבת שלה עשויות להיות אחזקות בניירות הערך שמוזכרים במאמר. לכותב המאמר אין עניין אישי. האמור לעיל כולל דעות, הערכות ואומדנים ואינו מתיימר להיות ניתוח מלא של כל הנסיבות והעובדות הקשורות בו, אשר אף עשויות להשתנות מעת לעת. חברות קבוצת אנליסט לא יהיו אחראיות לכל נזק הפסד, אובדן, או הוצאה מכל סוג שהוא, לרבות נזק עקיף או ישיר שיגרמו למי שמסתמך על האמור במאמר לעיל.