מחלקת מחקר ואנליזה

סקירות ומאמרים

כיצד מתקבלות החלטות ההשקעה בתיק שלי?

תיק ההשקעות האישי שלך נהנה ב"אנליסט" ממעקב וטיפול צמודים ואיכותיים. אחת לחודש מתכנסת וועדת ההשקעות של החברה, בה משתתפים אנשי המקצוע הבכירים של החברה מתחומי ההשקעות, הניתוח הכלכלי והאנליטי, ניהול הלקוחות והנהלת החברה. בוועדה מנותחות המגמות הכלכליות, נבחנים ביצועי התיקים ומתקבלות החלטות באשר למדיניות ההשקעות.
מחלקת המחקר והאנליזה של בית ההשקעות מנתחת את מגמות המאקרו יחד עם מאות ניירות ערך, ומפיקה באופן שוטף המלצות השקעה פנימיות. בהסתמך על אופי תיק ההשקעות האישי שלך, החלטות וועדת ההשקעות והמלצות המחקר, בוחר מנהל ההשקעות את הרכב התיק האופטימלי. 

לרשימת כתבות
האמור לעיל אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי המתחשב בנתוניו וצרכיו המיוחדים של כל אדם, ועל כל אדם להתייעץ עם יועץ ו/או משווק השקעות/פנסיוני בכל הנוגע לביצוע פעולה בניירות ערך ו/או בנכסים פיננסיים/פנסיוניים. אין לראות באמור לעיל הצעה או המלצה להחזקה, רכישה או מכירה לנייר ערך ו/או נכס פיננסי ו/או לביצוע כל עסק בהם. לאנליסט אי.אמ.אס שרותי ניהול השקעות בע"מ ולחברות הבת שלה עשויות להיות אחזקות בניירות הערך שמוזכרים במאמר. לכותב המאמר אין עניין אישי. האמור לעיל כולל דעות, הערכות ואומדנים ואינו מתיימר להיות ניתוח מלא של כל הנסיבות והעובדות הקשורות בו, אשר אף עשויות להשתנות מעת לעת. חברות קבוצת אנליסט לא יהיו אחראיות לכל נזק הפסד, אובדן, או הוצאה מכל סוג שהוא, לרבות נזק עקיף או ישיר שיגרמו למי שמסתמך על האמור במאמר לעיל.