אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ

שאלות ותשובות בנושא ניהול תיקי השקעות

מהו חשבון מנוהל?
חשבון מנוהל הוא חשבון רגיל המתנהל בבנק או אצל חבר בורסה, בשינוי משמעותי אחד: שהלקוח העניק למנהל תיק ההשקעות ייפוי כח לניהול השקעותיו בחשבון זה.
ייפוי כח לבעל רישיון מנהל תיקי השקעות על פי חוק, בצירוף הסכם בין הלקוח לבין מנהל תיק ההשקעות, הופכים את החשבון לחשבון מנוהל
.

מהם היתרונות בפתיחת תיק מנוהל ב"אנליסט"?

בשוק ההון יש מגוון רחב מאוד של אפשרויות השקעה, עם פוטנציאל וסיכון שונים. בכדי לספק מענה הולם לצרכים האישיים של כל משקיע, נדרשים מומחיות וניסיון.
יש מי שבאפשרותו לנהל חסכונותיו באופן עצמאי או באמצעות יועצים שונים. לאלו אשר אין בידם את הזמן או המומחיות הנדרשת בכדי לקבל החלטות מתאימות, תיק המנוהל על ידי גורם מקצועי, עשוי להיות הפתרון האופטימלי.
ל"אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ" ניסיון רב שנים בתחום ניהול התיקים. החברה הוקמה בשנת 1993. לחברה יתרונות רבים, וזאת הודות לניסיונה הרב, תהליכי העבודה והבקרה המסודרים וצוות אנשי המקצוע המועסקים בחברה. הודות לאיכות השירות הגבוהה והביצועים המוכחים לאורך השנים, לאנליסט מאגר לקוחות גדול ויציב. לקוח אשר מנהל את תיק ההשקעות שלו ב"אנליסט" נהנה מהתאמה אישית של התיק המנוהל לאופיו וצרכיו, משירות אישי צמוד ומתיק השקעות אשר נפתח לאחר תהליך קבלת החלטות מסודר וניתוח מעמיק.

איך לבחור בית השקעות לניהול תיק?
כשאתה בוחן בתי השקעות עבור ניהול תיק ההשקעות שלך, חשוב לבחון את הניסיון של החברה, את האיתנות הפיננסית שלה ואת אסטרטגיית הניהול שלה – האם מתאימים את ניהול התיק לאופי הלקוח ומטרותיו, כיצד מתקבלות ההחלטות ואיזה מחקר שוטף מתבצע במטרה להגיע לתוצאות אופטימליות.
כמו כן, כדאי לבחור בחברה שמתמחה בתחום ניהול התיקים ויכולה לתת לך יחס אישי. 
מהם הסכומים שמנוהלים בדרך כלל בתיק מנוהל
שירות של תיק מנוהל כרוך במשאבים רבים: החברה המנהלת ומנהלי ההשקעות נדרשים להיות בעלי רישיון מתאים מטעם רשות ניירות ערך, ההתאמה האישית דורשת ליווי צמוד ותהליכי העבודה נעשים במקצועיות רבה ובתשומת לב יתרה. לאור זאת, קובעים המנהלים השונים רף מינימלי לפתיחת תיק מנוהל. באנליסט אנחנו מנהלים בדרך כלל תיקים בערך של 500 אלף ₪ ומעלה. 
כיצד מתקבלות החלטות ההשקעה בתיק שלי?

תיק ההשקעות האישי שלך נהנה ב"אנליסט" ממעקב וטיפול צמודים ואיכותיים. אחת לחודש מתכנסת וועדת ההשקעות של החברה, בה משתתפים אנשי המקצוע הבכירים של החברה מתחומי ההשקעות, הניתוח הכלכלי והאנליטי, ניהול הלקוחות והנהלת החברה. בוועדה מנותחות המגמות הכלכליות, נבחנים ביצועי התיקים ומתקבלות החלטות באשר למדיניות ההשקעות.
מחלקת המחקר והאנליזה של בית ההשקעות מנתחת את מגמות המאקרו יחד עם מאות ניירות ערך, ומפיקה באופן שוטף המלצות השקעה פנימיות. בהסתמך על אופי תיק ההשקעות האישי שלך, החלטות וועדת ההשקעות והמלצות המחקר, בוחר מנהל ההשקעות את הרכב התיק האופטימלי. 

כיצד ניתן לקבל מידע אודות תיק ההשקעות?

מידע אודות תיק ההשקעות ניתן לקבל באחת מהדרכים הבאות:

·         בסניף הבנק בו מתנהל החשבון.

·         בדיווחים התקופתיים הנשלחים ללקוח בדואר, מטעם הבנק ומטעם אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ.

·         באתר האינטרנט של הבנק, במידה שהוא מספק שירות זה.

בכל שאלה נוספת ניתן לפנות למחלקת שירות הלקוחות באנליסט, בטלפון 6646* או במייל nt@analyst.co.il  

כיצד ניתן למשוך או להפקיד כסף בחשבון המנוהל?
ניתן למשוך כסף מהחשבון המנוהל או להפקיד בו כסף בכל עת, כפי שניתן לעשות זאת בכל חשבון אחר. חשוב להודיע על כך מראש למנהל התיק, על מנת שהמשיכה או ההפקדה יטופלו במהירות וביסודיות. 
כיצד ניתן להעביר תיק מנוהל לניהולה של "אנליסט"?

ניתן להעביר תיק מנוהל אלינו בקלות. כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני או בטלפון 6646*, בבקשה להעברת תיק. אנחנו נשלח אליך את ההסכם, ולאחר החתימה עליך להודיע לבנק בו מתנהל החשבון ולמנהל התיקים על ביטול ייפוי הכוח הקיים ועל מתן ייפוי כוח חדש לאנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ.

איך לפתוח תיק השקעות ב"אנליסט"?

פתיחת תיק השקעות הינה תהליך קצר וממוקד, שמטרתו לאפשר למנהל התיק להכיר היטב את צרכי הלקוח, להתוות את מדיניות ההשקעות ולסכם את תנאי ההתקשרות. עם קבלת פנייתך באמצעות האתר או בטלפון 6646* ,
בפגישה נציג את עצמנו ואת אסטרטגיית ניהול ההשקעות שלנו, ונכיר אותך ואת הרצונות והמטרות שלך. כך משווק ההשקעות שלנו יוכל לבחור יחד איתך ועבורך מדיניות השקעה מותאמת, בתפירה אישית
חשוב לדעת - החשבון המנוהל צריך להיות חשבון המיועד למטרה זו בלבד ובנפרד מחשבונו השוטף של הלקוח.

לפגישה אישית ללא התחייבות:

 
 
 
 צור קשר
 טלפון: 6646*
אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ אישי המותאם לצרכי הלקוח. אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ עוסקת בניהול תיקים ובשיווק השקעות, ולא בייעוץ השקעות. אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ הינה תאגיד קשור לאנליסט אי.אמ.אס. ניהול קרנות בנאמנות (1986) בע"מ ולאנליסט קופות גמל בע"מ, ויש לה זיקה לקרנות הנאמנות ולקופות הגמל המנוהלות על ידן, בהתאמה.

ניהול תיקי השקעות